Podpora růstu firem

Pokud hledáte příležitost rozvoje své firmy formou fůzí, zpětné či dopředné integrace, sourcingu či akvizic, pomůžeme vám najít vhodné firmy a zmírnit související rizika už v počáteční fázi rozhodování.

Identifikujeme, ohodnotíme a vybereme nejvhodnější kandidáty na základě multikriteriální analýzy. Včetně například diskrétního komerčního due diligence. Kromě klasického sekundárního průzkumu můžeme realizovat expertní šetření nezainteresovaných stran vyskytujících se v okolí subjektu a získat tak daleko širší informační základnu nutnou pro správné rozhodnutí.

Tato služba je přínosem i pro finanční či státní organizace a instituce, které hledají podporu eliminace rizik z investování a v realizaci projektů rizikového kapitálu.

Zákazníci od nás získají službu která jim pomůže s identifikací a předběžným due diligence vhodných:

 

  • kooperací formou sourcingu a outsourcingu
  • strategických partnerů
  • cílů akvizice , fůze
  • investičních partnerů
  • technologických partnerů

Cíle a subjekty služby firemních příležitostí podpory růstu firem realizujeme nejenom v ČR. Hledáme partnery firem v ČR i pro zahraniční subjekty usilující o získání spolehlivé firmy pro různé typy aliancí či kooperací. V případě Vašeho zájmu o nabídku služeb zahraničním firmám se prosím zaregistrujte do naši databáze nabídek kooperací. Tato služba je vhodná zejména pro firmy které mají projektově nebo zakázkově orientovanou výrobu a potřebují variabilně pracovat s kapacitou.

 

 

Kontakt

APICON, s.r.o.

IČ: 28335627

KS Brno, oddíl C, vložka 62072

Korespondenční adresa:

Sadová 4152, 767 01 Kroměříž

e-mail: info(at)apicon.cz